פטנטים – 18 טיפים מחוץ לקופסה

            פטנטים  – “רבות מחשבות בלב איש ועצת השם היא תקום”. כלל ראשון לכול.

עקב העובדה כי בעידן התקשורת הנוכחי, כמעט כול אדם הוגה בהגיגיו מחשבה לרשום פטנט כזה או אחר עליו הגה, והינו משוכנע ברגיל כי הרעיון שלו, הוא הוא זה שיביא לו בצדו גם רווחה כלכלית מידית, ראיתי לנכון להעלות כמה טיפים מעבר לראייה מקצועית של מתוך הקופסה

עיקר הטעם לטיפים נדרשים, היא העובדה כי ההיפך מהסברה של צפיית הממציא היא הנכונה, היינו שרוב רובם של הפטנטים, כלל אינם מצליחים. ודווקא עקב המרחק בין הציפייה למציאות, יש צורך לתת סנטימטר נוסף של כוח ואנרגיה, ואף אם הינו טיפ קטן של פטנטים, הרי בהצטרפות למכלול יכול ויהיה בו את הסיבה לשינוי ולהגעה לנתיב המיוחל.

להלן מספר טיפים, שאיגדתי, מכוח ניסיון השנים, ואולי יותר נכון לומר, שאין אלו טיפים שלי, כי אם התבוננות רבת שנים שמעלה מצבים מסוימים שראיתי אצל ממציאים ויזמים שונים, שהביאו ליתרון לאותם אלו.

18 טיפים לממציא פטנטים:

 

פטנטים טיפ 1: 

“לא הביישן מצליח”

לא להתבייש בשום אופן, לפנות לאנשים שלדעתכם יש להם קשרים ויכולות טובים משלכם!

פטנטים טיפ 2:

 “שלח חלקיקי חלקיקים מלחמך (פטנט) על פני המים”

לא להיות “קמצן”, ולדעת למשוך גורמים שונים הנדרשים לך לקידום הפטנט בהיבט המסחרי, באמצעות חלקיקי אחוזים מזכויותיך בפרויקט, ולא רק על סמך תוצאה עתידית, אלא, חלק במידי.

פטנטים טיפ 3:

“קודם חבר אותו איתך – אחר כך תדאג לפרטים בתמונה”

כשאתה מחבר גורם מסוים ככוח בקבוצה איתך לקידום הפרויקט, אל תוציא לו את הנשמה כבר מראש בפרטים הקטנים, תשתדל לשדר חיוביות וחברות ואמון, כדי ליצור חיבור וגשר, שעל בסיסו תבנה את השאר במועדם.

פטנטים טיפ 4:

“הצג את המצאתך כתוצר גאונותך, אף במידה של יוהרה”

ואף שאינך יהיר כלל, כשאתה מציג מרכולתך, דע כי צביעת הפרויקט בצבעים מלהיבים ועזים של גאונות הממציא, וכישרונו בהמצאה, ואפילו טיפה מעל המידה, יוצרים אצל האחר רצון לא להפסיד ולהתחבר איתך ואף אל אותם פטנטים שהינך מציג.

פטנטים טיפ 5:

“עשה לך ביטוח מראש – חבר לך גב כלכלי מינימלי במידי”

אפילו שאתה בטוח שתבוא חברת על ומידית תקנה אותך במיליונים, בעבור חלק קטן מזכויותיך, השתדל ליצור לך מה שיותר מהר גב של משקיע, שיאפשר לך לעמוד ביעדים הכרחיים באם החלום יתעכב קמעה מצפייתך קודם חבר אותו אליך, ייתכן שיהיה לך למועל בעוד מהלכים

                                                                             אל דף הבית

פטנטים – ישראל     עריכת PCT     פטנטים – ארה”ב     עריכת פרוביזורי

לפגישת ייעוץ חינם לחץ כאן

 פטנטים

 

לחץ להתקשרות לקידום פטנט המצאה לחץ

או התקשר

770 – 504 – 700 – 1