פטנטים – עיתון פטנטים

עיתון פטנטים עיתון חדשות גיליון 2 – מיום 23/11/2009
פטנט, או פטנטים, עיתון פטנטים, חדשות פטנטים. פטנטים, פטנט, עיתון פטנטים, חדשות פטנטים, המכון לפטנטים

בתחום פטנטים – “פטנט – עד שיגיע מצב חברתי בו חדשות פטנטים כבר לא יעניינו אותנו, מעבר למחשבה של “שוב פעם מישהו גרף הצלחה” או אז, נצטרך לחשוב כי אולי הגיעו עיתים שבהם קצב החדשות, עבר כבר את קצב החדשנות. ונראה, כי אנו כבר מצויים באמצעיתו של עידן זה. חדשות פטנטים, אינם מסוגלים כבר להרים גבה ממאן דהו זה או אחר, ויש מידה לא מבוטלת של אפטיה וחוסר הערכה להישג של הפרט או החברה, כשעיקר תשומת הלב מוסטת לשיקולים זרים של, אולי אני אשים ליבי “לפטנט” של כיצד לעשות גם אני “הצלחה”. נראה לי כי אכן, עד כדי כך הגענו בבחינת הדברים שעיקרם בחדשות פטנטים בעידן תקשורת שהמידע בתדירותו העצומה, כבר לא ישאיר אף אחד פעור פה אם ימצא כדור להארכת חיים בעוד קצת, ואז כול שיישאר זה ויכוח על הגדרות חוק הפטנטים, והאם ניתן בכלל למגן מונופול על זה ועל זה וכהרי גוונה.

15/03/2010 פטנטים | תוכנת וורד כוללת פטנט גנוב… בית משפט בארה”ב הוציא צו מניעה נגד שיווק מעבד התמלילים

פטנטים, עיתון חדשות פטנטים

הפופולארי של וורד בגרסאות 2003 ו-2007 בתחומי ארה”ב, במסגרת תביעת פטנט. בית המשפט המחוזי בטקסס אף פסק כי על מיקרוסופט לשלם פיצויי נזיקין בסך 290 מיליון דולר לחברה הקנדית i4i, שאת הפטנט שלה הפרה מיקרוסופט, לפי התביעה. צו המניעה האוסר על שיווק תוכנת וורד בגרסאות האמורות, ייכנס לתוקפו באוקטובר. אתר הבית פטנטים: פטנטים .
.

פטנטים – עיתון פטנטים

19/11/2009 פטנטים | משרד המשפטים בוחן מדיניות מיגון תוכנות בהגנות פטנט… משרד המשפטים יצא בקול קורא לבחינת מדיניות המשרד לבקשות פטנטים בתחום התוכנה והחומרה. בהודעה שפרסמה רשות הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר, צוין כי הרשות “מעוניינת לבדוק האם יש מקום לבחינה מחודשת של מדיניותה באשר לבחינת בקשות פטנטים בתחום התוכנה והחומרה”. הרשות מזמינה את הציבור לשלוח ניירות עמדה בהקשר זה, עד ליום 15.2.2010 (בדואר-אלקטרוני או בדואר רגיל – הפרטים המלאים באתר משרד המשפטים). עוד ציינה הרשות כי מסור לה שיקול הדעת המוחלט “אם וכיצד לפעול בעקובת פרסום הקול הקורא ו/או ניירות העמדה שיוגשו”. מקור: משרד המשפטים.
.
16/11/2009 | פטנטים | אפל מנסה לרשום פטנט שיכריח אותנו לצפות בפרסומות… הניו יורק טיימס מדווח, (“אפל לא תסכן את הקוליות שלה בשביל גימיק, נכון?”), על אחת התוכניות הזדוניות ביותר שיצאו מעמק הסיליקון. בקצרה, מדובר בבעיה הקלאסית של פרסומאים: הציבור לא רוצה לראות פרסומות פטנטים. כשהן מופיעות על המסך, הציבור מעביר תחנה או הולך לשירותים. במצב כזה, הפרסומאים מתקשים להמשיך למכור למפרסמים את הטענה שהקונספט הזה עובד.

14/11/2009 | פטנטים | פשרה: אינטל תשלם 1.25 מיליארד…
אינטל (Intel) ו-AMD, שתי יצרניות המעבדים הגדולות בעולם, הגיעו בסוף השבוע להסכם שלפיו תשלם אינטל ל-AMD סכום של 1.25 מיליארד דולרים, וזו תסיר בתמורה את התביעות שהגישה נגדה. עם זאת, תימשכנה החקירות והתביעות נגד אינטל בחשד להפרת חוקי ההגבלים העסקיים באיחוד האירופי ובארצות הברית…

פטנטים – עיתון פטנטים

המכון לפטנטים – קביעת פגישה עם צוות המכון

חדשות פטנטים
עיתון פטנטים עיתון חדשות גיליון 3 – מיום 21/02/2011

 

המכון לפטנטים – פגישה 

פטנט, פטנטים, פטנט מוצלח, פורטל פטנטים, קידום פטנט, שיווק פטנט, פיתוח פטנט, פטנט למטבח, פטנט בישראל, חיפוש פטנט, עריכת פטנט, ליווי פטנט, רישום פטנטים, בלוג פטנט, פטנט רפואי, פטנט חשמל, פטנט, בינלאומי, מכירת פטנט עיתון פטנטים

חיפוש וסריקת פטנטים

לחץ להתקשרות לקידום פטנט המצאה לחץ

או התקשר

077-323-770-5