פטנטים – הפטנטים הנמכרים ביותר
פטנטים ששינו את העולם:

פטנטים – הפטנטים הנמכרים ביותר

שימוש של החשבונייה, עם חרוזים שלה במעמד, תועד לראשונה בשושלת האן בסין, אבל את חישוב התאריכים בה החלו לחשב התקנים הרבה יותר מוקדמים. “חשבונייה” נובעת ממינוח עברית, משמעות “לנגב את האבק” או יווני, משמעותה “הלוח מכוסה אבק”, שמתארת התקנים שהיו בשימוש הראשון בידי הבבלים. הגירסה הסינית היתה הדרך לעשות סיכומים במשך מאות שנים, אבל עדיין יכול להישאר מקום פעולה גם למחשבונים אלקטרוניים.
%d7%a4%d7%98%d7%a0%d7%98-%d7%94%d7%a0%d7%95%d7%a1%d7%97%d7%947

הומצא כביכול על ידי ארכימדס שהמציאו ביוון העתיקה של סירקוזה במאה ה -3 לפנה”ס לגרש מים השיפוליים מספינות, אך הבורג הנושא את שמו של ארכימדס הומצא למעשה כ -400 שנים לפני כן. בחפירות שנעשו לאחרונה נקבע כי הברגים הומצאו קודם לכן, והיו בהם גם שימושים המסוגלים לנתב מים נודדים “במעלה ההר”, אלו, שימשו את הגנים התלויים בבבל של המאה ה -7 לפנה”ס. אז היה המכשיר נחשב ליעיל, ועדיין גם כיום הינו משמש בטיפול בצמחים, ביוב ותעלות השקיה. פטנטים – הפטנטים הנמכרים ביותר
פטנטים - הפטנטים הנמכרים ביותר

טבליות האספירין הקטן החומצתי, הינו המנצח הגדול כנראה בלרפא תחלואים קטנים יותר מאשר כל תרופה אחרת. היפוקרטס היה הראשון לממש את הכוח המרפא של החומר – טיפול בנושא שלו ביוונית עתיקה היה עשוי מבסיס תה ערבה, והיה יעיל נגד חום והצטננות, הרבה יותר מאוחר, הכימאי פליקס הופמן הוסיף לשכלל את התרופה על אבא שלו שלקה בשיגרון, שיווק אותו תחת השם המסחרי אספירין.
פטנט- הפטנטים הנמכרים ביותר

פטנטים-הפטנטים הנמכרים ביותר – תעשיית המשחקים היום שווה מיליארדים של דולרים לשנה, כותרים חדשים שפורסמו כדי תרועה יותר (ואת להט בקרב הלגיונות של אגוזים המשחקים) מאשר שוברי הקופות הגדול ביותר בהוליווד. לא כל כך היה הדבר בשנות ה -1970, כאשר היו קונסולות קשות לחיווט בהן ניתן היה לשחק משחק אחד או שניי משחקים כגון פונג. אטארי היה שונה כי עם היחידה הראשונה שרשמה גם פטנט, לקחת מספר בלתי מוגבל של מחסניות משחקים. שחרור השטח של 1978 שלח המכירות המוקדמות לשיאים שלא ידעו לפניו.
פטנט - הפטנטים הנמכרים ביותר

סמל של דיכוי או מהפכה בחקלאות? פטנטים זה תלוי באיזה צד של המתרס אתם יושבים. אין ספק, המצאה של העולם מפלג ביותר הרתה לא לשמור על האנשים בפנים או בחוץ, אבל פרות. יוסף, 60 בן חוואי ניו המפשייר היה הראשון להמציא שיטה לייצור המוני של התיל הוא עשה הון כמו הקילומטרים של התיל שלו שחצו חוות האמריקאי המצוי. עלות נמוכה פירושה בחירה זה נשאר החוק הראשון לחקלאים שומרי הגבול.
פטנטים - הפטנטים הנמכרים ביותר

פטנטים – הפטנטים הנמכרים ביותר

ברקודים נולדו בתור סוג של קוד מורס חזותית על ידי סטודנט פילדלפיה ב -1952, אך קמעונאים היו איטיים ליישם ולקחת את הטכנולוגיה, אשר הוכחה כאמינה. זה השתנה בשנות ה -1970 המוקדמות כאשר אותו תלמיד, נורמן , שלאחר מכן הועסק על ידי יבמ, והמציא את הקוד האוניברסאלי שאנו מכירים כיום כפסים. מאז, הופיעו פסים שחורים על כל דבר שאנו קונים כמעט, לפי מחיר שלהם – זה עולה בערך עשירית פרוטה לסטור על ברקוד. ניתן למכביר למצוא פטנט כזה או אחר, שעוסקים בשיטות קידוד והצפנה הניתנות לקריאה על ידי מכשירי סריקה.
פטנטים - הפטנטים הנמכרים ביותר

עבור הסוללה אנחנו חייבים להודות לצפרדע. הפיזיקאי האיטלקי לואיג ‘י גלווני גילה כי הרגל של צפרדע מת יפרפר כאשר הוא נגע בו עם שתי חתיכות מתכת. גלווני יצרה מעגל גולמי התופעה שהוצגה בסיוע חברתו, האריסטוקרטית פרופסור אלסנדרו וולטה, וכאשר התאים נערמו בערימה נדהם נפוליאון. הערימה היתה גם הסוללה הראשונה, אשר יורשיו הינם יותר משליש של גאדג ‘טים ברשימה זו.
%d7%a4%d7%98%d7%a0%d7%98-%d7%92%d7%a8%d7%a4%d7%99%d7%9d
המאה ה -19 בארה”ב הנודעתת הפמיניסטית סוזן ב ‘אנטוני אמרה בראיון בשנת 1896: “אני חושבת [האופניים] עשו יותר כדי לשחרר נשים מכל דבר אחר בעולם. הראשון המציאו דבר לשחק כמו ג ‘נטלמן ב -1820, את הדחיפה המופעל תחביב סוס מהרה התפתחו להפוך את הטופס של מעמדות ביותר התחבורה, על ידי מיליוני לאורך כבישים בכל רחבי העולם. צרפתית ט י דה, הומצא בשנת 1861 על ידי פייר, היא נחשבת למוצר האופניים האמיתי הראשון.
%d7%a4%d7%98%d7%a0%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%94
האם העיתונאי ההונגרי לאסלו יבירף שרשום על פטנט העט הכדורי הראשון בעולם, ידע באחוזה שלו (הוא מת ב -1985) יהיה שווה מיליארדים. כפי שזה קרה, בירף מכרה את הפטנט האחד בארון של צרפת בשנת 1950. ביר ף זה היה פריצת דרך להמציא הציפורן מסוגל להעביר על הנייר כתם דיו עמיד כבר בשימוש הדפסה. כיום סביב 14 מיליון ביק עטים נמכרים בכל יום, אולי עושה את העט גאדג ‘ט של העולם המוצלח ביותר.
פטנטים-פטנט רשח מגנטי

%d7%a4%d7%98%d7%a0%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%94

העיסוק העיקרי מראש האיש ההיסטורי היה הורג כל מה עבר, ותכנון יעיל יותר באמצעים אי פעם לעשות את זה. עבור ציידי מאות הסתמכה רק על מה שהם היו טילים כוח לזרוק, לשבור עצמות עם מקלות ואבנים. זה השתנה אפריקה איפשהו, מתישהו יותר מ -30,000 שנים, כאשר יצא עם קשתים המוקדם בחץ וקשת. הנשק הקדומים שהתגלו, המתוארכים בסביבות 9,000 לפנה”ס, היו שנחשף ליד המבורג נעשו עם היטה של אורן צור.
%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1-%d7%a4%d7%98%d7%a0%d7%98%d7%99%d7%9d
לפני שהיא פטנט הבריאה שלה, החברה הגבוהה של ניו יורק מרי פלפס ג ‘ייקוב, רבים נחשב ממציא החזייה המודרנית, קנתה שמלת משי טהור ו המציאה מכשיר ממחטה בסרט כחלופה מחוכים מכוערים. לאחר מכן היא מכרה את העסק שלה 1,500 דולר כדי חברת האחים וורנר, אשר גרם מן המצאה שלה מרומם. כיום, נשים בבריטניה לבלות על חזיות ומכנסיים בכל שנה; מרקס אנד ספנסר טוען המובילות בשוק 38 סנט למניה על מכירות.

פטנטים

פטנטים

חיפוש וסריקת פטנטים

 

לחץ –   פטנטים – קשר 

או התקשר

פטנט לוגו

פטנטים – הפטנטים הנמכרים ביותר