פטנטים – אודות פטנטים

פטנטים: #1 קבוצת פטנטים כוללת את “המכון לפטנטים” ואת “החממה היהודית טכנולוגית

פטנטים - קבוצת פטנטים, המכון לפטנטים

פטנטים – אודות פטנטים

המכון לפטנטים נוסד לפנים לכשני עשורים. ועיקרו שהינו פועל בתחום הפטנטים ברמה הרוחבית. שירותי המכון כוללים את חיפוש הפטנטים המתבקש, ועוברים דרך בחינת שיפור ההמצאה הפוטנציאלית לאור ממצאי הדוחות. כן, פועל המכון בעריכת פטנטים ורישום פטנטים בישראל ובעולם.

הזמן מתנה
0
פטנטים – קבוצת פטנטים
0
פטנטים – המכון לפטנטים
0
פטנטים – החממה היהודית טכנולוגית
0
פטנטים – גיוס המונים

פטנטים – אפשרויות בלתי-מוגבלות:   הקבוצה היחידה שאתה צריך

פטנטים מאפשרת לממציאים מגה-אופציות – מותאמות לאנשים ולפרויקט – זאת, יחד עם ניסיון עשיר, מאפשר לכם ליצור את הרעיון והחזון בעולם המציאות עם קבוצה אחת בלבד.

מספר מילים: המכון פועל באמצעות צוות אנשיו, ועמיתים מהארץ ומחו”ל: עורכי דין, עורכי פטנטים, כלכלנים, אנשי-עסקים, יצרנים בתחומים שונים, משווקים, מפיצים, חברות מתחומי התמחויות שונים, פטנטים משקיעים ברמות שונות של קפיטל, מומחים לכתיבת תכניות עסקיות וסקרי שוק, מעצבי מוצר, יבואנים, יצואנים, ועוד. אנו פועלים בתחום פטנטים המצאות, כפי גם בגיבוי התחום העסקי המשלים את הראשון, צורת העבודה של פטנטים כקבוצה, הינה בהצטרפותו או ביוזמה פנימית עצמית של יצירת פטנט עוזי עזרא חבושה, עו”ד, ממקימיו של המכון. בוגר אוניברסיטת תל-אביב, ובעל רישיון עריכת דין משנת 1995. בעל ניסיון עשיר במכלול תחומי הגנות זכויות יוצרים, רישום ועריכת פטנטים, מדגמים, סימני מסחר והופעות בפני בתי המשפט בתחומי משפט שונים גם מעבר לתחום פטנטים..

אודות פטנטים, מכון פטנטים ופיתוח עסקים מספר מילים...

אודות: ק. פטנטים, מכון פטנטים:

פטנטים, אתר הבית של פטנטים בישראל, מתמחה במתן שירותים מקצועיים  הנדרשים במסגרת הפעילות של מיזם, משלב הרעיון וההמצאה עובר ליצירת הגנות הקניין הרוחני, והוצאתם לפועל בחיי המעשה – ייסודו כעסק לכל דבר.

עוזי עזרא חבושה, עו

אפשרויות קידום פטנטים מתקדמות

שירותי פטנטים במכלול תחומי הגנות זכויות יוצרים, חיפוש פטנטים, רישום ועריכת פטנטים, מדגמים, סימני מסחר, יחד עם קידום סטארט-אפ ואפליקציות.

החשוב מכול, כפי שנאמר בתורת החסידות

חלופות המותאמות לכול ממציא

והחשוב מכול, בתורת אמת – החסידות היהודית, נאמר, כי שכינה וקדושה אינם דרים בכפיפה אחת עם גאווה. גאווה היא מנהג על-פי “הטבע” והמידות הטיבעיות בהם נולד האדם. בין אם זה בגבורות ובין אם בחסדים – מידת האמצע היא הכלי הנכון. וסיבת הדברים: שמידת האמצע כלולה גם מגבורות וגם מחסדים – ולב הדבר – שהינה כלולה ממדית שלום. שלום – זה לעצור לפי…ועצם העצירה מבטלת מקום לדבר הלא רצוי

היחידים שמאפשרים כניסה פשוטה וחלקה לעולם הפטנטים:

אנו מאפשרים את הכניסה של הממציא לעולם הפטנטים – באופן חלק ומשומן עד שכמעט כול אחד יכול. השלבים הראשונים, הינם יחודיים לשיטת קבוצת פטנטים, ובהם: חיפוש פטנט מקדמי במטגרי אלפי חיפושים שביצענו לאורך השנים

ראה מה עוד אתה מקבל
פטנטים